ROZVOZ PEČIVA NA ADRESU

PRO NÍZKÝ ZÁJEM SLUŽBA DOČASNĚ ZRUŠENA

Na sobotní rozvoz je možné objednat si předpřipravené balíčky s dovozem domů. Balíčky rozvážíme po Brně a na trase Bystřice nad Pernštejnem, Nedvědice, Tišnov, Kuřim, Brno. Po cestě zpátky také Blansko, Kunštát ...

Středeční rozvoz je určen především pro naše zákazníky, kteří byli zvyklí navštěvovat náš stánek v Náměšti nad Oslavou a v Moravském Krumlově. Tato rozvozová trasa je dočasná, a to pouze po dobu mimořádných opatření, než bude obnoven stánkový prodej. 

Jedná se o výrobky Unčínské pekárny, především kváskový žitný chléb, který vydrží týden měkký a vláčný. 

Pro zjednodušení budou připraveny hotové balíčky, není pro nás realizovatelné každému připravovat balíček zvlášť a pak jej pracně v autě hledat. Cena za pečivo zůstává stejná jako kdyby jste si ho zakoupili v našich pojízdných prodejnách na Vysočině, není účtována ani koruna navíc. Jen za dovoz na adresu účtujeme poplatek 20,-, poplatek je za cestu, na jeho výši nemá vliv počet balíčků, cena za dopravu je vždy stejná.

K balíčkům je nyní možné si přiobjednat další produkty, je však nutné zakoupit alespoň jeden balíček z nabídky.  Samostatně objednat nelze. Postupem času budeme přidávat další produkty. 


NOVĚ U OBJEDNÁVEK PŘESAHUJÍCÍCH ČÁSTKU 500 ,- JE DOPRAVA ZDARMA


Slaný balíček:

kváskový celožitný chléb 600g 2 ks

žitný chlebánek plněný nivou a klobásou 1ks 

žitná placka s česnekem 1ks

trhancový chlebík solený 2ks

celozrnný rohlík 2ks

--------------------------------Celková cena balíčku 210,-

Sladký balíček

Unčínská pucka (kulatá vánočka) 240g 

Tvarohový závin 200g 

Plněný makový rohlík 2ks 2x18,- 

Plněný ořechový rohlík 2ks 2x18,- 

Koláč plněný tvarohem a povidly 2ks 2x18,- 

Babiččina buchta plněná tvarohem 2ks 2x18,- 

----------------------------------celková cena balíčku 210,-

Uzávěrka objednávek je vždy v úterý 11:00 na středeční rozvoz a v  pátek v 11:00 na sobotní rozvoz. Objednávky přijaté po tomto čase jsou již zařazeny do následujícího týdne.


Každá objednávka musí obsahovat alespoň jeden balíček pečiva, bez něj není objednávka přijata a nebude vyřízena. Není možné si objednat pouze doplňkový sortiment.


NELEKEJTE SE PROSÍM ŽE VÁM NEPŘIJDE ŽÁDNÉ POTVRZENÍ NA MAIL, JE TO JEN JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ. OBJEDNÁVKA JE PO ODESLÁNÍ PŘIJATA A ZPRACOVÁNA

Kontaktovat Vás budeme až před samotným rozvozem